Kodulehtede tegemine on minu huvi ja hobi olnud umbes aastast 2004, mil tegin oma esimesed HTML-põhised kodulehed.Siis oli oskusi vähe ja veebidisainid päris naljakad, kui nüüd mõnda asja tänase pilguga vaadata. 2008 aastal hakkasin lähemalt uurima PHP maailma ja suutsin veebis leitava materjali ja katse-eksitus meetodiga valmis teha esimese funktsioneeriva ja kasutatava töö-infohaldus keskkonna. Sealt edasi olengi arenenud tänasesse päeva, kus olen võimeline looma erilahendusi ja ehitama ringi vanu veebilehti.
Uute veebide loomisel kasutan hetkel WordPress mootorit, mis oma paljude lisade ja aktiivse kommuuniga on elujõuline platform. Seetõttu saab lahenduse pea iga soov, mida kodulehel vaja võiks olla.

Valik kodulehtedest, millega mul on suuremat tegemist olnud:

nitep nitep.eu

Meditsiiniteemalise teadustöö infoleht, millele oli vaja lihtsat kodulehte.Tegelen sisuhalduse ja tänapäevasena hoidmisega.Põhjalik mobiiliversiooni arendus.
ms motorstudio.eu

Autoremondi ja -tuuninguga tegelev ettevõte vajas nii logo,kui veebilehte. Teostasin mõlemad.
sepaauto sepaautoklaas.ee

Majade ja autoklaasidega tegeleval firmal oli enne vaid visiitkaart-veeb, kuid tekkis vajadus sisukama netilehe järele. Lisasoovideks oli kontaktivorm ja galerii tehtud töödele.
majamaa majamaa.ee

Ehitusfirmale oli vaja ka internetiväljundit. Soovid ei olnud suured, sestap valmistasin lihtsa kujundusega ja konkreetse sisuehitusega veebilehe.
firmastiil.ee

Kunagisele lehele oli vaja uut kujundust ning võimalusi.Disainisin veebile tänapäevasema näo ning kasutatud sai lisamooduleid galerii jaoks.
macface.ee

Joonistasin originaalse kujunduse, ning panin süsteemi WordPressi peale tööle. Sellel lehel on kasutatud erinevaid lisamooduleid, eelkõige WP-ecommerce’i e-poodi, mis on saanud parajalt palju modifitseerimist, et sobituda kliendi vajadustele.
mustpada.ee

Kujundus joonistatud vastavalt kliendi nägemusele, ning panin selle käima wordpressi mootori peal.Vaja oli lihtsat ja informatiivset lehte.
iluteenused.com

Loodud WordPress põhjale, täiesti ümber tehtud kujundus(algselt Highway nimeline theme)
Kliendi vana koduleht oli ajale jalgu jäänud, seega sai loodud talle uus domeen ning omanäoline kujundus.
Samuti disainisin antud ettevõttele logo ja visiitkaardid.
kesklinnalpg.eeKliendi vana veeb vajas uuendust, ning võimalust saiti ise hallata. Sel hetkel ei olnud ma veel wordpressiga tegelema hakanud, mistõttu kirjutasin selle lehe haldamiseks ise admin-paneeli. Kujundus samuti minu “sulest”.
txtbox.tkSee leht sai loodud eesmärgiga harjutada PHP programmeerimist ning katse kirjutada midagi asjalikumat, kuhu võiks ka kasutajaskond tekkida.Paraku seda mitte, kuid oskused arenesid.
firmastiil.eeSelle lehe loomise aasta on umbes 2007, kui minu oskused veel htmliga piirdusid. Staatiline leht, kuid täitis oma eesmärki. Kujundus samuti minu poolt.

 

loftlounge.eu (~ 2008 a.)Tegemist oli ühega esimestest lehtedest, mille panin käima tollal väga hea mootori peal, mida autor ise nimetas TigerCMS. Kujundus ja tehnilised lahendused minu poolt kokku pandud-loodud.
emalendur.ee (~ 2008 a. )Samuti TigerCMS mootorile loodud kodulehega, mis pidi olema lihtne ja informatiivne.